beauty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
beauty

A világ szép
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Casey Stoner

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
erizon
Admin
erizon


Hozzászólások száma : 2728
Age : 41
Tartózkodási hely : Föld, Budapest
Registration date : 2008. Oct. 15.

Casey Stoner - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Casey Stoner   Casey Stoner - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 28 2008, 15:44

2008. november 26.

Casey Stoner csak nézőként érkezett Spanyolországba, mivel nemrég esett át a csuklóműtétjén, és még egy ideig pihentetnie kell a kezét. A röntgen vizsgálatok szerint szépen gyógyul az ausztrál csuklója, és előreláthatólag legkésőbb 2 hét múlva már teljesen felépül.

Tegnap az orvosaim megnyugtattak, hogy szépen gyógyul a kezem, és továbbra is pihentetnem kell. – mondta Casey Stoner. „Furcsa, hogy nem körözhetek kint a pályán, hanem csak figyelhetem a többieket. Utoljára három éves koromban voltam ebben a helyzetben, amikor még nem motoroztam. Azóta szinte minden nap húzom a gázt! Bízom benne, hogy februárban már én is részt vehetek a munkában Nicky-vel együtt, aki majd megosztja velem az eddigi tapasztalatait, és természetesen a mérnökeimmel is rengeteget kell majd beszélnem és egyeztetnem. Mindent meg fogok tenni, hogy még jobbá tegyem a motort a következő szezonra.” – nyilatkozta Stoner.
Vissza az elejére Go down
http://kiminicweb.gportal.hu
 
Casey Stoner
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
beauty :: Technikai Sportok :: Motorsport-
Ugrás: